Užite si oslavu, my sa postaráme o všetko ostatné!

            Chystáte akciu, alebo rodinnú oslavu a hodilo by sa vám niečo chutné pod zub? Naša Kuchyňa je Vám plne k dispozícii pri realizovaní spoločenských udalostí. Rýchle občerstvenia, catering so švédskym stolom, alebo bohaté rauty pre malé skupinky a veľké tímy vieme pripraviť na mieru a podľa vašich požiadaviek. Dovoz jedla na miesto akcie a stolovanie s dekoráciou je samozrejmosťou!

Bohatý výber jedál – MENUčko na mieru

            Sme schopní zariadiť občerstvenie pre milovníkov sladkého, ale samozrejme aj pre vegetariánov, alebo celiakov. Máte chuť na studenú kuchyňu, jednohubky alebo sandwiche? Či by ste radi pochutnali na niečom špeciálnom? Pre inšpiráciu si pozrite našu aktuálnu ponuku jedál.

Domáca kuchyňa pre vaše EVENTy

            Naša CATERING služba je určené pre firemné a rodinné oslavy, rokovania, prezentácie, bankety, večierky, plesy, svadby, stužkové, promócie, školenia, semináre, pracovné porady a iné akcie. 

Studená kuchyňa s domácim pečivom a la Viky's

            Určite is nenechajte ujsť naše čerstvo pripravené bagety, obložené chlebíčky, obložené misy, cestovné balíčky, pagáče a iné špecialitky. Postaráme sa o to, aby nikto neostal chladný!

Sladké potešenie pre každého!

            Domáce koláče, štrúdle s rôznymi náplňami, cukrárske práce, torty, vianočné/čajové pečivo a iné nebeské maškrty! Nestihli ste upiecť narodeninovú tortu? Na požiadanie vieme upiecť originálnu tortu s originálnym zdobením a v tvare podľa vlastných predstáv.


Pre maloobchodný predaj

                Máte kaviareň, čajovňu, predajňu, alebo poskytujete služby a potrebovali by ste rozšíriť vašu ponuku o kvalitné domáce výrobky? Vieme zabezpečiť pravidelnú dodávku čerstvých domácich výrobkov typu koláčov, pagáčov podľa vašej požiadavky, alebo receptúry. Máte zaujímavý nápad? Neváhajte nás kontaktovať!